WCR Bruichladdich Proeverij Dinsdag 16-05-2017
Dinsdag 16 mei de Whisky Club Rotterdam Bruichladdich proeverij.
Dinsdag 16 mei de Whisky Club Rotterdam Bruichladdich proeverij.
Eindelijk was het zover, de Bruichladdich brand manager van Nederland Frits Harig ging bij ons de Bruicladdich proeverij geven.
Wij begonnen na een korte intro met de Classic Laddie Scottish Barley welke werd begeleid door een Patta Negra ham gevuld met Boerenkaas.
Na een stel mooie verhalen van Frits, gingen wij naar de Islay Barley 2007 - voor vele bezoekers een openbaring.
Toen begon het pas echt: de Port Charlotte Scottish Barely die werd begeleid door een hapje van Rookvlees met filet american en pijnboompitten, wat een verrassende combinatie was.
Na een korte pauze begonnen wij aan de Octomore 07.3 met 169 ppm gevolgd door de Octomore 07.1 met 208 ppm die werd begeleid door een hapje van Ribeye gevuld met Hollandse Asperge, wat ons tevens naar de klapper van de avond bracht, de Ocotomore 10 YO met 167 ppm wat een ongelofelijke smaakbeleving.
En toen vond de kroon op ons werk plaats, wij kregen uit handen van Frits de allereerste fles Islay Barley 2009 aangeboden door Bruichladdich voor al onze inspanningen en jarenlange samenwerking.
En tot slot maar zeker niet in de laatste plaats, Frits bedankt! Je ben en blijft een kanjer!
Gary & Sylvia